Populiarios svarstyklių rūšys

Šiame amžiuje beveik kiekvienuose namuose galime sutikti vienokias ar kitokias svarstykles. Svarstyklių istorija siekia šimtus metų, o šiandien jų gausa neįtikėtina bei tikslumas prilyginamas tobulam. Esame įpratę svarstykles pirkti parduotuvėse, tačiau rekomenduojame išbandyti ir kitus būdus – pirkite svarstykles internetu pigiau. Perkant internetu jūs galite ne tik gauti išsamią informaciją apie prekę, tačiau ir įsigyti ją už mažesnę kainą. Tai galioja visom svarstyklių rūšim, o dauguma elektroninių parduotuvių net siūlo puikias nuolaidas perkant didesniems kiekiams svarstyklių.

Svarstyklių rūšys

SvarstyklėsEsti pagrindiniai du svarstyklių tipai – tai mechaninės ir elektroninės svarstyklės. Su mechaninėmis esame gerai susipažinę ir nė neabejojame, kad jas galima rasti daugelio žmonių namuose. Elektroninės svarstyklės – tai gan naujas technologinis sprendimas. Nors didžioji dalis žmonių nedrįsta pasitikėti elektroninėmis svarstyklėmis ir teigia, jog mechaninės tiksliau parodo svorį, turime juos nuvilti, mat elektroninės svarstyklės pasižymi kur kas tikslesniais nurodymais.

Šiandien aptarsime keletą pagrindinių svarstyklių rūšių – visų pirmiausia, tai buitinės ir mums dažnai sutinkamos svarstyklės. Tai žmogaus svorį matuojančios svarstyklės, kurios gali būti tiek mechaninės, tiek ir elektroninės, taip pat buitinės svarstyklės gali būti ir virtuvinės svarstyklės sverti maistui. Įdomu tai, kad elektroninės svarstyklės sverti žmogaus kūnui šiandien yra tokios modernios, kad gali nustatyti riebalų ir vandens kiekį kūne arba raumenų ir kaulų masę.

Prekybines svarstykles tikriausiai galime sutikti kasdien. Šiandien pagrinde tik vyrauja elektroninės svarstyklės, kurios taip pat turi įvairių papildomų funkcijų, kaip kainos apskaičiavimas ir kitos funkcijos. Dažniausiai perkant ne vienas prekybines svarstykles galite sulaukti patrauklios nuolaidas ir įsigyti prekių pigiau.

Plačiai žinomos – tai medicininės svarstyklės. Medicininėms svarstyklėms gali priklausyti analitinės svarstyklės, kurios gali būti naudojamos įvairiose laboratorijose, kūdikių svarstyklės, platforminės svarstyklės, kraninės, svarstyklės sverti su invalido vežimėliu ir dar įvairios kitos. Medicinos įstaigose esančios svarstyklės leidžia sverti nuo kūdikio iki suaugusio žmogaus, turinčio didelį antsvorį, svorį, žmogaus su invalido vežimėliu ar negalinčio pakilti iš lovos svorį. Įprastos medicininės svarstyklės gydytojų kabinetuose yra kartu su ūgio matavimo funkcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *