Stoglangių tipai

Anksčiau nenaudojamos ir apleistos palėpės šiandien tampa erdviomis namų patalpomis, kurioje mielai laiką leidžia visa šeima. Pagrindinė priežastis, leidusi išnaudoti palėpės patalpas maksimaliai naudingai – tai stoglangiai, kurių dėka palėpės daugiau nebeasocijuojasi su drėgnomis, tamsiomis ir šaltomis patalpomis laikyti nebelabai reikalingus daiktus. Kaip ir įprastų sieninių langų, taip ir stoglangių esti ne vieno tipo, todėl prieš renkantis stoglangius jūsų palėpei, reikėtų pasidomėti įviairių tipų siūlomos galimybėmis.

Kuriuos išsirinkti?

Stogo langaiEsti pagrindiniai trys stoglangių tipai, kurie pasižmyi tiek bendromis savybėmis, tiek ir svarbiais skirtumais, leisiančiais maksimaliai išspręsti jūsų palėpės patalpų problemas. Nė neabejojame, kad visus šiuos tipus esate matę, tačiau niekada nesusimąstėte apie jų siūlomas galimybes. Taigi, pagrindiniai stoglangių tipai tai su vidurine varstymo ašimi, su paaukštinta atidarymo ašimi ir net su dvejomis atidarymo ašimis. Šiuos tipus trumpai ir aptrasime.

Stogo langai su vidurine varstymo ašimi yra be galo patogus pasirinkimas, nereikalaujantis didelio vargo atidaryti ir uždaryti langus, todėl šio tipo stoglangiai puikiai tiks patalpose, kur langai sunkiai prieinami ir pagrinde atlieka šviesos įleidimo į patalpas funkcijas. Taip pat svarbu atsiminti, kad šiuos stoglangius pravartu rinktis, jei planuojate palėpėje įrengti virtuvę ar vonios kambarį, kur nuolatos vyraus drėgmė. Be to, šio tipo stoglangių kaina yra viena iš mažiausių, todėl taupantiems tai bus geras pasirinkimas.

Stogo langai su paaukštinta atidarymo ašimi lygiai taip pat kaip ir prieš tai minėti stoglangiai atlieka puikiais funkcijas drėgnose ir maksimalaus vėdinimo reikalaujančiose patalpose, kaip virtuvė ar vonios kambarys. Tačiau jie taip pat yra puikus ir saugus pasirinkimas, mėgstantiems pasižiūrėti pro langą, mat galėsite stovėti visu ūgiu ir būti tikri, kad langas pats neužsidarys. Dar vienas privalumas – tai itin lengvas langų valymas, mat be vargo galėsite nuvalyti langus iš visų pusių ramiai stovėdami vietoje.

Stogo langai su dvejomis atidarymo ašimis yra aukščiausios kokybės pasirinkimas – mat jie suteikia ne tik visus prieš tai minėtus kitų tipų privalumus, tačiau ir maksimalų atsidarymą, puikų užsifiksavimą, saugumą, kurį užtikrina užraktas, leidžiantis rakinti varčią net 4 vietose, funkcionalią rankeną bei aukščiausio lygio patalpų vėdinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *