Profesionali technika pavasario sodo darbams

Viking produkcijaAtėjus pavasariui pradedame sodo ir daržo darbus. Planuodami sėkmingą derlių ir tvarkydami namų aplinką, apgalvojame savo veiksmus ir jų seką, tuomet – imamės suplanuotų užduočių. Kad pasiektume optimalių rezultatų, turime dirbti su profesionaliais įrankiais ir patogia technika. Čia svarbų vaidmenį atlieka gamintojo vardas, pvz., VIKING gaminiai Lietuvoje jau spėjo pelnyti patikimo partnerio vardą, kuris susidoroja su visomis jam skirtomis užduotimis. Itin daug dėmesio sulaukia ir STIHL produkcija, garsėjanti itin patraukliu kainos ir kokybės santykiu.

Rinkitės jūsų lūkesčius ir darbo pobūdį atitinkančią įrangą

Kad sodo darbai nekeltų streso, būtina atsakingai planuoti savo veiksmus. Iš anksto pagalvokite, kokių darbų turėtumėte imtis pirmiausiai, o kuriuos galima palikti vėlesniam laikui. Pradėkite nuo didžiųjų kiemo užduočių – sutvarkykite veją, apgenėkite gyvatvores ir medžius. Tuomet siūlome pereiti prie dirvos paruošimo užduočių ir sodinimo. Priklausomai nuo suplanuotos veiklos, rinkitės konkrečiam darbui tinkamiausią techniką. Vejos priežiūrai reikės kokybiškos vejapjovės arba krūmapjovės. Pastaroji rekomenduojama sunkiai prieinamų vietų priežiūrai, pvz., žolės pjovimui nuo kalniukų, alpinariumų, patvorės. Krūmapjovė netinka lygios vejos priežiūrai, kadangi žolės nenupjausite tolygiai, ji atrodys tarsi „iškramtyta“. Vejos priežiūrai rinkitės jūsų lūkesčius atitinkančią vejapjovę. Jei prižiūrite didesnį plotą, siūlome rinktis benzininį modelį – tai patvarios ir galingos mašinos, susidorojančios su dideliais darbų kiekiais. Mažesnio ploto priežiūrai tik ir elektrinė įranga, tačiau nepamirškite, kad tam tikrais atvejais žolės pjovimui gali trukdyti elektros laidas.

Svarbiausia – kokybė!

Net ir smulkiems darbams, pvz., gėlių apkirpimui, augalų sodinimui, ravėjimui ir pan., rinkitės patikimo gamintojo įrankius: žirkles, grėblius, semtuvus ir kt. Nors žinomo vardo produkcija reikalauja didesnių išlaidų (lyginant su pigiais, nežinomo gamintojo analogais), vis dėlto, dirbdami su tokiais įrankiais galėsite orientuotis į greitesnius, produktyvesnius ir aukštesnius rezultatus, todėl darbai bus nudirbti kur kas greičiau, o jūs būsite patenkinti rezultatu. Be to, žinomo vardo įrankiai prisitaiko prie žmogaus poreikių, yra ergonomiško dizaino, mažina traumų ir nelaimingų atsitikimų riziką. Galiausiai, pirkdami kokybišką daiktą, būsite tikri jo ilgaamžiškumu ir patvarumu.

Elektroninių parduotuvių privalumai

Kad būtumėte tikri prekių kokybe, rinkitės patikimus pardavėjus. STIHL ir VIKING prekinių ženklų atstovai Lietuvoje užtikrins gaminių originalumą ir suteiks kokybės garantijas. Jei nežinote, kokią prekę pasirinkti konkrečiu atveju, pasitarkite su parduotuvės konsultantais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus. Siūlome išbandyti elektroninių parduotuvių privalumus – naudodamiesi patogiais prekių paieškos filtrais, lengvai rasite visus jūsų poreikius atitinkančius įrankius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *