Užsisakiau spaudą ant tekstilės

Tekstilės spaudaNiekada nemaniau, kad man kada nors bus reikalinga etiketės iš tekstilės, bet turbūt ne veltui sakoma „niekadanesakyk niekada“. Todėl ir čia pasitarnavo senas geras liaudies posakis, ir aš jau ieškojau, kas man ant tekstilės galėtų atspausdinti pasirinktą etiketę. Apžiūrėjau tokias vietas kaip printmark.lt ir kitokias, galiausiai išsirinkau vietą, kuri arčiausiai buvo namų. Visada taip darau. Nors kažkur kitame miesto gale paslaugos būna 30 proc. brangesnės, bet dėl kelių eurų niekada nevažiuoju į tolimesnį tašką – brangesniu vadinu savo laiką, kuris vienintelis man tik ir leidžia uždirbti kažką ir gauti, ko noriu.

Drobės paieškos

Pirmiausiai reikėjo rasti audinį, tekstilę, ant kurios buvo galima spausdinti. Šios užduoties man apskritai prireikė todėl, kad vieną dieną paaiškėjo, jog iki pilnos laimės man trūksta tik pasidaryti krepšelį su įmonės logotipu. Specialaus dizaino krepšelį sutiko pasiūti viena puiki siuvėja, bet jai reikėtų, kad visos žaliavos iš manęs jau būtų atėję. Tai būtų ir etiketės iš tekstilės, ir spauda, ir logotipai visi. Todėl nieko apie tai neišmanydama ėmiausi ieškoti vietos, kur galėčiau pirmiausiai pačią tą tekstilę gauti. Laimei, pamačiau, kad visai prie namų, pačiame Šiaurės Miestelyje, kaip tik ir yra viena vieta, kur vykdomi tokie pardavimai. Taigi, nuėjau į tą audinių centrą ir išsigandau. Čia tikrai kaip reikiant buvo pridėta visokių skirtingų medžiagų. Ir kaipgi žinoti, ką man pasirinkti? Pasirinkau tiesiog tai, kas atrodė tinkama, kažkaip iš akies. Paėmiau ir medžiagos tai spaudai, ir kažkiek daugiau, kad iš jos būtų galima pasiūti, ką reikia, o blogiausiu atveju – net ir tai, kas sugadinta, pataisyti.

Spauda ant tekstilės

Tada atėjo metas eiti spausdinti. Atvykau su ta savo tekstile ir sužinojau, kad savo brangią medžiagą pirkau gal ir be reikalo. Pasirodo, tas daiktas gali šiek tiek susitepti. Mat spausdinant ant lino ar panašios tekstilės, medžiaga ima raukšlėtis. Spausdinimo mašina audinį ištempia, o tada ant jo atsiranda pūslės, nes jis nuo drėgmės ir karščio šiek tieksusiraitoja. Tada spausdinimo volai gali netyčia tas raukšles užkabinti ir ištepti. Man pasakė, kad yra tokia rizika, ir kad spauda gali nepavykti visiškai kokybiškai. Man reikėjo rinktis. Paskaičiavau, kad labai nedaug laiko turiu, ir jau geriau rizikuosiu, negu vėl paskui eisiu ieškoti medžiagos, nežinodama, kokios jos reikia. Surizikavau, ir likau patenkinta – spauda pavyko gerai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *