Laimėjo milijoną – greit vėl įlindo į skolas

Ne kieviena istorija apie laimėtus milijonus baigiasi laimingai. Kai kuriems žmonėms, gavus didelę krūvą pinigų ir ją paskui išleidus, gali būti net reikalingi kreditai internetu, norint atsitiesti. Iš tiesų, net ir pasaulinė bei Amerikos statistika rodo, kad žmonėms dažnai būna tiesiog per sunku sukontroliuoti didelius pinigus ir jų antplūdžio ar skolos šokinėjimą. Jeigu žmogus buvo pratęs griebtis paskolos internetu, jeigu nuolat nemokėdavo valdyti savo finansų ir tiesiog būdavo skolose, tai nenuostabu, kad ir laimėjus loterijoje, tų pinigų gali nepadaugėti.

Pinigai – tik iliuzija

MilijonasNorint suprasti tokio elgesio priežastis, reikėtų pasigilinti, kas apskritai yra pinigai. Ar tikrai kreditai internetu yra banknotai, į kuriuos jūs žiūrite, stebite, laikote juos piniginėje? Dauguma žmonių net neatsimena, kas būna pavaizduota ant jų pinigų, nors tuos pinigus nuolat visur turi, kartu nešiojasi ir jais disponuoja. Tačiau tam tikra prasme reikėtų labiau žiūrėti, ką pinigai gali, o ne kas jie yra. Būtent žodis „gali“ ir koduoja pačią svarbiausią prasmę. Iš tiesų, pinigai yra iliuzija, ir ta iliuzija leidžia vienaip ar kitaip elgtis. Jeigu turi daug pinigų – turi daugiau pasirinkimų. Gali atsidurti iš vienos vietos į kitą, gali valgyti skaniausius maistus, gali turėti naujus drabužius, gali turėti daug daiktų, paslaugų, o kartais net ir netikrų draugų. Jeigu tave slegia paskolos internetu, tuomet negali turėti daug pasirinkimų. Renkiesi tik tas paslaugas ir produktus, kurie yra mažiausios vertės, galbūt prasčiausios kokybės, tačiau gyvybiškai svarbūs. Taip darai todėl, kad taupai ir nori išgyventi. Taigi, pinigai, viso labo, yra galimybės. Jeigu žmogus buvo prasiskolinęs, jeigu per visą gyvenimą nesugebėjo pasiekti geresnio jo lygio, jeigu nemokėjo kontroliuoti pinigų – tikrą pražūtį jam atneš loterijos pinigai, kurių jis taip nori. Jis iškart viską iššvaistys ir dar galbūt tai padarys su didele amortizacine galia. Pinigai iš karto vienu dideliu šuoliu įmes jį dar ir į skolas.

Tikros istorijos

Be abejo, tokių istorijų, kai taip ir nutinka, pilna. Milijonierius gautą milijoną investuos ir, didelė tikimybė, padidins jo vertę. O tas, ant kieno sąskaitos yra ir greiti kreditai ir paskolos internetu, ir daiktai išsimokėtinai – padengs skolas, o toliau elgsis taip, kaip visada. Kažkokiu būdu jis išleis visus pinigus stulbinančiu greičiu, paskui stebėsis, kaip čia taip greitai tie pinigai ištirpo lyg sniegas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *