Darbovietės kelionė

Iš kur atsiranda mikroautobusas jūsų kelionei? Iš tokių nuomos punktų kaip Carent, apie kuriuos plačiau skaitykite pačiame nuomotojo puslapyje. O iš kur atsiranda tikrai geros kelionės? Iš pačių darbuotojų iniciatyvos ir noro pamatyti kažką naują. Šį kartą išsinuomavę mikroautobusą mes išvykome į Rygą. Buvo be galo smagus laikas, jo metu susipažinome ir su miestu, ir vieni su kitais naujai.

Nuostabioji Ryga

Reikia pasakyti, kad anksčiau niekada nebuvau buvusi Rygoje taip smagiai, kaip šį kartą. Atrodė, kad nuostabioji Ryga galėtų būti toks miestas, kuriame gyvenčiau. Nustebino tik tai, kad jis toks tuščias. Tarsi koks milžiniškas Kijevas su didingais rūmais ir per mažai žmonių.

KelionėsPirmiausiai apsilankėme Kalnciemu kvartale, kuris savotiškai priminė Vilniaus Žvėryną. Čia jau nebereikėjo važinėti mikroautobusu, nes keliavome tiesiog pėsti, o tai daryti buvo iš tiesų labai smagu. Geras oras buvo pagrindinė kelionės sąlyga, pagrindinė ir visiškai nenuspėjama, nes kaip tu suplanuosi orus. Taigi, nuostabioji Ryga mus sužavėjo savo jaukumu ir madingumu.

Paskui ėjome į legendinę Nacionalinę biblioteką. Jeigu būčiau anksčiau žinojusi, kad kažkur netoli yra tokio dydžio ir tokia nuostabi biblioteka, tai būčiau ten jau tikrai apsilankiusi bent kartą gyvenime. Tačiau to padaryti nesuspėjau anksčiau, nes pasirodo ji dar ir neseniai visai tik atidaryta. Taip pat kelionės metu pasivaikščiojome po puikųjį Rygos senamiestį, garsėjantį savo Art novue arba Jugendo stiliumi. Tai labai puošnus stilius, kuris savotiškai primena kažkokius viduramžius su savo puošniais ornamentais, tačiau iš tiesų tas stilius yra gana naujas, dar tik šimtą metų teturintis. Juokinga, nes visą laiką ieškojome tokio pastato, vis sukome ratus, niekaip neradome, galiausiai paklausėme žmonių, kur jis – paaiškėjo, kad stovime prie jo.

Komfortas kelionėje

Kiekvienoje kelionėje man labai svarbus komfortas. Dėl to koks nors prastas mikroautobusas nuomai man netiktų. Kelionę traktuoju kaip savo laisvalaikį, o jo esu nusipelniusi paties geriausio. Todėl visada norėčiau, kad kelionės metu būtų labai patogu. Plačiau skaitykite apie tai mano ankstesniuose įrašuose, kur aš aiškinu, kas yra tikrai gera kelionė. Šį kartą mums iš tiesų labai pasisekė, nes kelionė buvo neišpasakotai maloni, juk turėjome puikų autobusiuką. Kondicionieriai veikė idealiai, sodynės buvo minkštos ir patogios. Variklis burzgė tyliai, o salone buvo ir tualetas bei vieta su kava ir saldėsiais. Tikra palaima taip keliauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *