Vestuvių fotografai pasirūpins, kad liktų geriausi prisiminimai

Tiktai tikri vestuvių fotografai žino, kaip svarbu yra kiekvienam žmogui atrodyti patraukliai. Visi nuotraukose nori būtipatys gražiausi. Paprašėme profesionalių vestuvių fotografų, kad jie duotų savo patarimus, kaip fotografuoti per vestuves ir kaip padaryti, kad vestuvinės nuotraukos būtų iš tiesų sėkmingos.

Nufotografuokite visus svečius stambiu planu

Profesionalus vestuvių fotografasKad ir kaip mes galvotume, jog vestuvių fotografijoms labai svarbu dekoracijos, įdomi režisūra, patyrę vestuvių fotografai tvirtina, kad svarbiausia yra visai kas kita. Svarbiausia žmonėms, kad jie gražiai atrodytų nuotraukoje. Galite daryti genialią kompoziciją su originalia režisūra, bet jeigu žmonės sau neatrodys gražūs, tada jie sakys, kad ir nuotraukos yra blogos. Taip pat kiekvienas svečias turi rasti savo gražiąsias nuotraukas jūsų sukurtame albume. Turi matytis ir ypatingas žvilgsnis, ir visas jų grožis. Moterys dažniausiai skiria daug laiko ir pinigų tam, kad į vestuves ateitų gražiai padažytos, taip pat aprengtos, su stilingomis suknelėmis. Turite įvertinti ir tai, kad jų pastangos nenueitų perniek. Įamžinti po vieną ar kelis tikrai gerus kadrus, kur gražiai atrodo jų veidas ir plaukai, ir taip pat – kelias nuotraukas, kur matosi jų gražūs rūbai. Jeigu svečiai neras savo gražių nuotraukų albume, jie sakys, kad nuotraukos buvo blogos.

Padarykite kompleksines nuotraukas

Taip pat per kiekvienas vestuves įvyksta natūralus susigrupavimas ir žmonės šoka į vieną kadrą vieni su kitais. Daug kas nori nusifotografuoti tik su jaunavedžiais. Arba nori visa šeima su tėvais ir vaikais fotografuotis, tik patys artimiausi, o gal tik vaikai ir t.t. Nors jums tai atrodys nesąmonė, fotografuokite, jeigu net jie nepasiūlys – pasiūlykite patys tokias kompozicijas. Žmonėms svarbu turėti tokias nuotraukas, kad galėtų jas įsirėminti ir laikyti kambaryje, gerai matomoje vietoje. Vėlgi, stenkitės, kad žmonės būtų gražūs.

Kartokite kadrus

O kaip gi padaryti, kad žmonės būtų gražūs? Jums teks tą patį vaizdą fotografuoti daug kartų, o paskui išrinkti geriausią. Jeigu tai portretas – gal pakaks 5 kadrų, iš kurių išrinksite geriausią. Jeigu tai grupinė nuotrauka – tuomet turėsite tų kadrų padaryti daugiau, nes gal vieni išeis gražiai, o kiti negražiai. Tačiau stenkitės suktis labai greitai, nes didelę grupę žmonių išlaikyti vienoje pozoje yra labai sunku, o ypatingai, jeigu jie dar ir yra kaip nors sudėtingai atsistoję. Pvz., kažkurį žmogų laiko ant rankų, kažkas nepatogiai pritūpęs ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *