Viešbučio miegamasis

Prieš keliaujant į Paryžių, gavau labai daug nurodymų, kaip turėtų atrodyti miegamojo baldai, kurioje miesto dalyje turėtų būti viešbutis. Taip pat klientai reikalavo, kad būtų kambaryje didelės spintos. Kai atkeliavome – nenusivylėme. Apartamentai buvo iš tiesų gražūs, ir juose buvo labai gera ilsėtis. Didžiausią įspūdį darė tikrai kokybiškas miegamasis.

Išsinuomojome apartamentus

Baldai miegamajam kambariuiKaip atrodė tie apartamentai, ir kokie ten buvo miegamojo baldai? Viso tai buvo 31 kvadratinio metro butas, kuris buvo puikioje lokacijoje – pačioje Paryžiaus širdyje, Monmartre rajone. Šiuose apartamentuose buvo dar apie 30 tokių butų. Mes nuomojomės trims žmonėms, nors iš pradžių buvome išsinuomoję dviem, vėliau prie to paties pridėjome dar vieną. Taigi, mūsų kelionei tokie apartamentai atrodė tikrai patys geriausi ir gražiausi. Taip pat malonu buvo, kad gavome elektronines korteles, o ne garsiai žvangančius raktus, kuriuos kažkodėl visada lengviau ir pamesti. Apartamentuose buvo ir integruota virtuvė, didelės spintos, vonia, dušas. Viskas privatu. Pro langą matėsi nuostabi alėja, kurioje kaip tik po mūsų langu buvo nedidelė vaikų aikštelė. Be to, šiuose apartamentuose buvo labai smagu gyventi ir dėl jų langų, atsuktų būtent į rytus. Smagu, kai ryte pažadina į akis šviečiantis saulės spindulys.

Viena didelė spinta

Kadangi klientai pageidavo didelės spintos, teko ieškoti būtent turinčių tokią spintą apartamentų. Ši buvo sumaniai įleista į kambario nišą, ir tikrai neatrodė kaip koks griozdas. Visada gražiau, kai spinta eina nuo žemės iki lubų, nes tada nesimato jos tūrio, gali galvoti, kad tai tiesiog siena.

Miegamasis – vienintelis kambarys

Galbūt labiausiai nuvylė tai, kad nuo miegamojo iki kitų erdvių nebuvo kažkokių atskyrimų. Apartamentuose mes jautėmės gerai, tačiau kadangi gyveno net trys žmonės, kartais norėdavosi ir šiek tiek privatumo, šį bei tą nuveikti privačiai. Taigi, buvo šiek tiek gaila, kai kartais tekdavo labai taikstytis vieniems prie kitų. Tarkime, vienas žmogus norėdavo ilgiau padirbėti su kompiuteriu vakare, arba ryte atsigerti arbatos kol dar visi miega, o štai miegamajame, kuris tuo pačiu buvo ir svetainė, dar miegodavo žmonės, taigi, jiems trukdydavo tiek garsas, tiek šviesa. Taip pat ir norėjosi šiokio tokio, didesnio privatumo, kai kalba eidavo apie tualeto ir vonios erdvę. Apartamentus ir ją skyrė tik stiklinės durys, tad šviesa eidavo kiaurai, o ir garsas visas, atrodytų, eidavo į kitą kambarį. Tačiau apskritai tokie stilingi apartamentai mums patiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *