Virtuvė ryto žmogui

DomusJeigu esate tas žmogus, kuriam geriausios mintys ateina rytais, kuriam rytas – tikra gyvenimo dovana, staigmena ir palaima, tuomet jūsų virtuviniai baldai ir visas interjeras turėtų būti sukurtas Jūsų rytui. Šiuo metu Domus salonuose galima rasti puikias virtuvinių baldų kolekcijose, kuriose rasite visko ir rytui, ir vakarui, ir nakčiai. Tačiau pirmiausia reikia susigaudyti pačiam (ar pačiai), ko ieškote, o tada viskas bus labai paprasta. Taigi, pristatome Jums, ryto žmogui, gidą, padėsiantį suprasti, kokios virtuvėms jums reikia, ir ko ieškoti baldų salone.

Ryto spalvos ir jų kontrastas

Tiek visa virtuvės interjero apdaila, tiek baldai, turėtų turėti savo ryto spalvų gamą. Kas mums yra rytas? Tai brėkštanti raudona, geltona, auksinė, morkų spalva. Taip pat ir vaiski žydra, kuri atsiranda vos pakilus ankstyvai saulei į giedrą dangų. Argi būna dangus gražesnis negu žydrą pavasario rytą, kai prabundi, o nuostabioje žydrynėje danguje plaukia debesys. Vos prasidėjus rudeniui žmonės jau ilgisi to malonumo. Ne atsitiktinai ir tos spalvos taip gerai dera tarpusavyje. Standartinėje spalvų paletėje žydra ir ryto morkinė bei geltona yra priešingos spalvos, o spalvų derinimas paprastai ir vyksta per priešingybes. Štai dėl ko taip gerai dera šios spalvos – nes ir spalvoje jos labai dailiai pakeičia viena kitą, mus pradžiugindamos. Taigi, kai kursite savo ryto interjerą, vadovaukitės tokiu derinimo principu, tegul sienos būna žydros, o virtuviniai baldai šiltų spalvų. Arba atvirkščiai.

Įrengimas rytiniams ritualams

Aišku, svarbiausia yra praktinė dalis. Kas jums yra rytas? Skani kava, radijo garsai, pusryčiai prie lango su gražiu vaizdu? Tai, kas svarbiausia, turi būti ir išpildyta. Sukurkite tokią aplinką savo rytui, kad visada jį sutikti būtų tikrai malonu. Apgalvokite tai iš anksto.

Atsisakyti vakaro dalies

Jeigu taip mėgstate rytus, tai vakarai turbūt jums nėra tokie svarbūs. Vakaro žmogus mėgsta atsipalaiduoti su kokia nors vyno taure rankoje, o gal kepdamas visai šeimai pyragą. Štai dėl ko verta atsisakyti kai kurių erdvių panaudojimo vakaro ritualams. Gal nebūtina virtuvėje įrengti ir didelį barą su gėrimais ar taurių ir stiklinių indaujos, jeigu šie dalykai nebus dažnai naudojami. Viską visada patogiose ir gerai matomose vietose verta įrengti taip, kad patys galėtumėte labai lengvai pasiekti, kad niekas netrukdytų. Tad apsikrauti erdvę dalykais, kurie jums nėra svarbūs ar reikalingi – neverta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *