Dantų implantai: ką apie juos reikia žinoti

Jeigu nusprendėte, kad Centro Denticija galėtų jums pagaliau sutvarkyti dantis ir įdėti jų implantus – dar šį tą reikėtų iš anksto pasidomėti. Sutaupysite savo ir odontologų laiko, jeigu ateisite į kliniką jau pasidomėję. Šiais laikais gydytojai pratę prie pacientų, kurie jau daug ką žino, tačiau gali į klausimus ir atsakyti. Visgi, verta patiems pasiaiškinti bent pagrindus.

Ieškoti internete, kas yra dantų implantai

DenticijaVisų pirma, verta išsiaiškinti, kas yra išvis dantų implantai. Kaip jie yra montuojami, kokiais tikslais, kokia jų nauda. Dabar labai populiarūs 4 on 1 tipo implantai, kada ant vieno implanto laikosi keturių dantų butaforijos. Kitaip tariant, pats implantas yra tarsi tam tikras varžtas, kuris yra įsriegiamas ir įtvirtinamas į žandikaulį, o ant to varžto tuomet dedamas tiltas bei ant jo dantų protezai. Verta turėti inplantus, nes su jais nereikės niekada „žaisti“ kaip su protezais – laikysis visą gyvenimą. Tad vos tik netekote danties, spręskite tai susidėdami implantus. Ypač tai aktualu jauname amžiuje, jeigu netekote dantų gana anksti. Anksčiau turėsite implantus – daugiau turėsite gyvenimo su netikrais dantimis.

Suprasti, kuo skiriasi skirtingi implantai

Taip pat dantų implantai gali būti ir labai skirtingi. Tą irgi reikėtų žinoti ir pasidomėti. Kai žmogaus labai kreivi dantys, daromas estetinis protezavimas bei implantavimas. Tuomet gali būti visai kitokie jie naudojami, o atlikus šią procedūrą – galima džiaugtis gražia šypsena. Taipogi verta pasakyti, kad skirtingi implantai būna ir tada, kai tvirtinami vietoje įprastų dantų, kurie būna iškritę. Jeigu žmogaus kaulų struktūra normali, tada pats implantas yra įsriegiamas, tvirtinamas į žandikaulį. Tačiau, kada kaulai silpni ir tirpstantys, tuomet yra naudojamas labai ilgas implantas, kuris tvirtinamas į skruostikaulį. Tokiu būdu vis tiek sudedami viršutinio žandikaulio protezai ant implanto.

Įvertinti kainą ir investavimo poreikį taip pat reikėtų kuo anksčiau – kad žinotumėte, jog implantuoti dantis verta, nes tai geriausias būdas nors ir už brangiau, tačiau visam gyvenimui atkurti kramtymo funkciją. Tad paskaitykite apie implantaciją daugiau ir keliaukite pas dantistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *