Kada dirbtiniai implantai – geriau už jūsų dantis?

ImplantaiKartais net nepagalvojame, kad klinikos implantai iš tiesų galėtų mums būti kur kas naudingesni negu tikri dantys. Kodėl taip nutinka? Dažniausiai dėl to, kad net nesusimąstome, kokie visgi naudingi tie dantys mums yra, ir kaip mums jų reikia. Nuosavi gali turėti daug trūkumų ir kelti diskomfortą, o implantuoti – bus tiesiog tobuli.

Kai nuosavi dantys negražūs

Dažnai dirbtiniai implantai pranoksta tikrus dantis, nes jie būna gražūs. Kas yra gražūs dantys? Balti, sudėti tvarkinga eile, neišsišokantys, nenuskilę, nesulopyti. Tokius tiesiog tobulus dantis galima turėti tada, kai turime implantus. Paimkite žmogų su natūraliais negražiais dantimis ir įsivaizduokime, kad vietoje jų jis turi implantus. Iškart suprasite, kad tai kur kas gražesnis pasirinkimas, o grožis čia labai svarbus.

Kai nuosavi dantys – netvirti

Kitas atvejis, kada klinikos implantai yra daug geresnis pasirinkimas, tai trapių dantų savininkų atvejis. Jeigu juntama, kad nuosavi dantys yra tikrai netvirti, vadinasi, reikia kažkaip juos sutvirtinti. Tą iš esmės galima padaryti tik pakeičiant juos implantais. Jeigu jau dantys linkę į kariesą, trupėjimą – tai tokia genetika. Gersite kalcį, valgysite želatiną ar užsiimsite kitais dalykais – didelės naudos nesulauksite. Juk visgi nuosavi dantys nėra tai, kas gali taip imti ir sutvirtėti. Tai tam tikri dalykai, užprogramuoti jūsų DNR. Netgi tai, kaip jie sudygsta, kaip ir kur išauga jūsų protiniai dantys – tai taip pat, dar vienas dalykas, kuris gali leisti jums turėti tvirtesnius arba silpnesnius dantis, ir nepakeisite to išoriniais stiprikliais. Tad jeigu turėjote prastus dantis, jie iškrito, dabar turite implantus – galite tik pasidžiaugti. Nes pagaliau turite tai, kas iš tiesų atrodo puikiai.

Kai nėra nuosavų dantų

Taip pat dirbtiniai implantai yra visada geriau, kai išvis nėra jokių nuosavų dantų. Tada net ir nėra su kuo konkuruoti. Juk dirbtiniai geriau negu jokie, o kai dar implantai tokie ilgalaikiai, tada tik geriau. Sumoki kartą už juos ir žinai, kad daugiau niekada gyvenime jau nereikės nieko daryti. Visą gyvenimą turėsit tik puikiai atrodančius, sveikus dantis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *