Kokios gėlės tinka vestuvėms?

Gėlės Šiauliuose su pristatymuVestuvės neįsivaizduojamos be gėlių, todėl artėjant šiai ypatingai progai reikia išrinkti tinkamiausias, kurios būtų ne tik gražios, bet ir ilgai išliktų šviežios. Planuojant šventę rūpesčių ir taip pakanka, todėl pasirūpinti gėlėmis galima paprasčiau, pavyzdžiui, pristatomos gėlės į namus Šiauliai, Kaunas, Vilnius ar bet kuris kitas šalies miestas taps tikru išsigelbėjimu, kai nereikia patiems vykti pirkti gėlių ar prašyti artimųjų tuo pasirūpinti.

Kaip užsakomos gėlės į namus? Tai vyksta labai paprastai. Jums tereikia išsirinkti norimas gėles iš https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-klaipedoje ir nurodyti datą bei laiką, kur turi būti jos pristatytos. Viskas – daugiau jokių rūpesčių. Tiesa, prieš pateikiant užsakymą būsimieji jaunavedžiai susiduria su kita problema – nežino kokios gėlės tinkamiausios vestuvėms. Pagalvokite, kokias gėles labiausiai mėgstate? Galbūt dievinate baltas tulpes ar raudonas rožes? Tuomet viskas paprasčiau, nei paprasta. Jums tereikia užsakyti patinkančias gėles ir viskas. Problemos atsiranda tuo metu, kai suprantama, kad nežinoma kokios gėlės pačios mėgstamiausios arba reikia gėles priderinti prie vestuvių temos. Taip pat rūpesčių sukelia ir tai, kai nuotaka nori kažko neįprasto ir gražaus. Štai tokie atvejai – sudėtingiausi. Tuomet gali praversti gėlių madų tendencijų apžvalgos.

Dabar tampa labai madinga rinktis ne baltas gėles, nes vestuvių šventė ir taip asocijuojasi su balta. Tuomet siūloma rinktis tokias gėlių spalvas, kai jų atspalviai yra pasteliniai, pavyzdžiui, rausvi, kūno, šviesiai melsva ar šviesiai žalsva. Išskirtinai atrodys pilkų atspalvių gėlės ar puošybos elementuose naudojami žali atspalviai, pavyzdžiui, šventės vietą puošti žaliais dideliais lapais. Nereikia bijoti šviesioje aplinkoje panaudoti ryškesnius akcentus. Nebijantys iššūkių gali rinktis tokias gėlių spalvas kaip koralų, oranžinė, violetinė, mėlyna, raudona. Ne tik gėlių spalvos svarbios. Jei vestuvės turi temą, tai gėles reikia derinti prie kuriamos temos. Šiuo metu labai populiaru organizuoti tokias vestuves, kurių tema: tropikai, ekologija, minimalizmas. Pagalvokite, kuo norite nustebinti savo svečius?

Gėlės vestuvėms parenkamos ne tik pagal temas ar spalvas bei atspalvius. Dažnai gėlės renkamos ir pagal metų laiką. Populiariausia vestuves švęsti vasarą, todėl šiuo metu rekomenduojama rinktis rožes, bijūnus, rugiagėles ir panašias vasarai tinkamas gėles. Rudenį madingos gėlės bus jurginai, kardeliai, gvazdikai, chrizantemos. Žiemą tinkamos ne tik rožės, bet ir kompozicijos iš medvilnės žiedų ar eglės šakų bei kankoriežių. Pavasarį vestuvės neįsivaizduojamos be tulpių ar pakalnučių. Kiekvienas sezonas siūlo daug gražių gėlių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *