Kuprinės – vis dar madinga

Prieš keletą metų kuprines ėmė žmonės turėti ir naudoti dažniau. Pasikeitė jos statusas. Jeigu ilgą laiką kuprinė buvo tai, kas buvo siejama tik su specialiąja paskirtimi ir funkcionalumu, tai dabar tai yra tapę įprasto naudojimo aksesuaru.

Buvo traktuojama kaip praktiškas aksesuaras

Žalia kuprinėIlgą laiką kuprines naudodavo mokykloje. Moksleiviams duodamos kuprinės, kad jie galėtų nusinešti vadovėlius savo ir sunkias knygas. Taip pat ir studentai mėgdavo pasinaudoti kuprinės teikiamomis funkcijomis. Didesnės jos siuvamos žygiams, kelionėms, ekspedicijoms. Laikyta, kad kuprinė reikalinga tik esant specialiems poreikiams – kai tenka labai daug ir sunkiai nešti. Tačiau šių dienų situacija rodo, kad kuprinė pakeitė savo statusą, ir tapo lygeverčiuaksesuaru, pavyzdžiui, rankinei, krepšiui. Net ir tada, kai kuprinėje yra vos vienas ar du nedideli daiktai, ji vis tiek gali būti naudojama. Tad miestuose prieš keletą metų pasipylė žmonių su kuprinėmis.

Tapo stiliaus detale

Moterims kuprines lengvai pakeitė ilgus metus dėvėtas rankines. Pastarosios vienos būdavo patogesnės, su ilga rankena, kitos trumpesne, ne itin patogios. Būdavo ir tokių, kurios vadinamos delninukėmis ir jas galima neštis į vakarėlius. Dabar kuo paprasčiausiai vietoje nepatogios rankinės visur galima neštis kuprinę. Su ja daug patogiau, o grožis juk yra susitarimo reikalas, tad, kadangi visi nusprendė, jog kuprinės madingos, jos iškart tokiomis ir tapo. Vyrams kuprinės taip pat tapo labai patogiomis, kadangi jiems irgi reikia kartais ką nors neštis. Taigi, iš tiesų kuprinių poreikis iškart išaugo.

Vis dar madinga: industrija

Dabartinė industrija nuolat siūlo įvairias kuprines. Miesto kuprinės varijuoja nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių. Jos gali būti odinės, todėl iš karto simbolizuoti geresnį statusą, prabangą. Jos gali būti vienspalvės arba su įvairiais atspausdintais dalykais. Kai kurie žmonės turi net po kelias kuprines, jeigu nori jas derinti prie drabužių.

Stilinga keliautojo kuprinė

Tačiau vis dar populiarios ir keliautojo kuprinės. Dėl labai patogių sąlygų keliavimui, išsiplėtojusio transporto, galima keliauti daug paprasčiau. Rankinis bagažas tampa itin dažnai naudojamu būtent dėl keliavimo lėktuvais, mat jis yra neapmokestinamas. Tad keliautojų kuprinės atsiranda ne tik pas užkietėjusius keliautojus aplink pasaulį, bet ir pas beveik kiekvieną žmogų.

Ateina į madą: gamtos motyvai

Jeigu dabar miestuose vis dar madingos industrinio tipo kuprinės, pabrėžiančios technologijas ir miesto gausmą, tai pamažu į madą vėl grįžta ir gamtos motyvai. Panašus dalykas nutiko ir prieš šimtą metų, kada buvo staiga iš industrijos atsigręžta į gamtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *