Proraso – tikra barzdočiaus svajonė!

Kažkada barzdos skutimas buvo kiekvieno savimi besirūpinančio vyro prievolė, kasdienis ritualas. Dabar barzda – judėjimo, įvaizdžio, subkultūros, solidarumo, vyriškumo ženklas. Kad ja pasirūpinti būtų ne tik paprasta, bet ir smagu, dar 1948 metais pasirūpino italas Piero Martelli, sukūręs Proraso prekės ženklą, kurio priemonės šiandien vis dar laikomos vienomis stilingiausių ir kokybiškiausių. Kodėl Proraso turėtų atsirasti kiekvieno vyro vonioje ar kosmetinėje?

Išskirtiniai kvapai

Proraso vyramsTurbūt daugelis žmonių yra įpratę, kad vyriškas kvapas turi būti užuodžiamas iš tolo ir dvelkti stipriu, kartais net nosį riečiančiu aromatu. Besikeičiant laikams į madą ateina maloniai dvelkianti gaiva, kuri kur kas estetiškesnė ir labiau pritinkanti savimi besirūpinančiam vyrui. Proraso taip pat atsisakė aštraus odekoloninio aromato ir siūlo net kelias skirtingas linijas, kuriose sau artimą gaminį ras kiekvienas.

GREEN – tai klasikinė linija, praturtinta eukaliptu ir mentoliu. Ji skirta tiems, kurie mėgsta gaivą ir lengvumą. Šis kvapas ne tik neapkrauna, bet ir suteikia pasitikėjimo savimi. GREEN taip pat itin pamėgtas moterų, kurių dalis teigia, kad ir pačios neatsisakytų dvelkti tokia malonia ir švelnia gaiva.

WHITE – tai linija, skirta sudirgusiai odai. Jos paskirtis – atgaivinti, pamaitinti, nuraminti odą. Dėl šių savybių linijos kvapas yra itin švelnus, suteikia švaros, sterilumo įspūdį. Vyrai, naudojantys Proraso WHITE teigia, kad švarumo įspūdis išlieka visą dieną, o oda išlieka itin švelni ir pamaitinta.

Pagrindinės RED linijos gaminių sudedamosios dalys – taukmedis ir santalas, kurie minkština barzdą ir odą. Santalo kvapas kiek salstelėjęs ir itin viliojantis, todėl puikiai tiks savimi pasitikintiems ir iššūkius mėgstantiems vyrams.

Na, o paskutinioji – Proraso BLUE linija – išsiskiria muskuso bei gintaro aromatu, pasižyminčiu prabanga ir subtilumu. Jo natos tikrai bus atpažįstamos minioje, todėl ši linija skirta originalumo nestojantiems vyrams.

Unikalus dizainas

Proraso prekės ženklas atpažįstamas ir dėl unikalaus, vintažinį stilių išlaikančio dizaino. Visi gaminiai primena prieš keletą dešimtmečių naudotas priemones, todėl sukelia nostalgiją vyresnio amžiaus kartai ir patinka į praeitį atsigręžti mėgstantiems šios kartos vaikinams. Beje, Proraso siūlo ir ypač originalius vintažinius rinkinius metalinėse dėžutėse. Jie ne tik patogūs ir stilingi, bet ir gali tapti nepakeičiama dovana draugui, tėčiui ar mylimajam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *