Nusipirkus mašiną, išlindo bėdos

Sakoma, kad pirkti mašiną iš lietuvių labai pavojinga, nes nežinai, kokios bėdos paskui prasidės su ta mašina. Taigi, ir stiklų keitimas gali nutikti vos nusipirkus mašiną. Taip nutiko ir man, bet gerai, kad automobilių stiklai Vilniuje buvo pakeisti bent jau kokybiškai.

Buvo kažkas negerai su šildymu

Keisiu stikląVienintelė bėda mašinoje, apie kurią man sakė, tai kad kažkaip keistai veikia šildymas. Tai labai užkaitina, tai atšaldo, ir niekas nežino, kodėl. Didžiausias pavojus buvo, kad gali reikėti keisti variklio galvą, bet paaiškėjo, kad su varikliu nieko blogo nėra nutikę – viskas atrodo taip, kaip ir turi atrodyti. Tai kurgi ta problema? Galiausiai pavyko suprasti, kad problema turbūt yra pačiuose kondicionieriuose, šildymo sistemoje. Tai yra geriau, negu žinoti, kad sugedęs šildymas yra tik kitos, didesnės problemos simptomas. Kadangi buvo vasara, tai nusprendžiau pirkti taip, ir vėliau viską susitaisyti. Tačiau iš pradžių dar neskubėjau važiuoti į servisą, nes ir taip jau buvau paklojusi pinigus už pačią mašiną. Taigi, tikrai jausdavau tuos temperatūrų skirtumus, bet kadangi važinėju ne tiek daug, o be to, kaip minėjau, tenka rinktis ir kartais tiesiog atsidaryti langą, didelės bėdos nemačiau. Tačiau ji nutiko netrukus.

Sprogo galinis stiklas

Važiuojant kartą per miestą, temperatūra visiškai prarado kontrolę. Čia užkaisdavo, čia pašaldavo – viskas tiesiog darėsi taip, kaip norėjosi, o aš nieko negalėjau padaryti. Stovėjau prie didelės sankryžos, degė raudona, iš abiejų juostų buvo po vairuotoją ir mašiną. Staiga sprogo galinis stiklas. Šoninių mašinų vairuotojai išsprogdino akis. To turbūt dar nebuvo matę. Pasidariau avarinius ir atsistojau šalia kelio, tie patys vairuotojai buvo taip sujaudinti tokio nutikimo, kad irgi sustojo, pasakė, ką matė. Džiaugiausi, kad stiklas sprogo ne švilpiant ant 120 greičio. Galėjo baigtis ir blogiau, ypač jeigu gale būtų sėdėję keleivių. Viskas nutiko dėl netinkamo šildymo tose šilumos grotelėse.

Iki dabar neina rasti teisybės

O pats sunkiausias dalykas, kurį kažkaip žmogus visada turi atlaikyti – tai teisybės ieškojimas. Jeigu man pavyktų įrodyti, kad pardavėjas nuslėpė šias problemas, būtų galima eiti per teismus, atgauti ir pinigus, ir kompensacijas į automobilį. Deja, tokių duomenų dar trūksta. Norėčiau bent gražiuoju susitarti su pardavėju, juk visgi stiklų keitimas yra toks dalykas, už kurį mokėti reikia, taigi, galėtų bent jau už tai sumokėti kokią nors dalį sumos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *